Приміряємо бюстгальтер правильно
Ви збираєтеся вчити жінок, як правильно одягати і міряти бюстгальтер? Серйозно? Так, серйозно. Адже, дуже мало хто з нас вміє правильно приміряти і надягати бюстгальтер. То ми соромимося, то впевнені, що в бюстгальтері в принципі не може бути зручно, до чого ще розтягувати процедуру примірок, а частіше – просто не знаємо, як правильно. Наші рекомендації допоможуть вам не помилитися в примірювальній, забезпечити щоденний комфорт і моментально «вирахувати» невідповідні вам розміри і моделі білизни.
Отже, справа вдома або в примірювальній магазину, надягаючи бюстгальтер, варто дотримуватись таких кроків:
1. Відпускаємо бретелі.
Якщо бюстгальтер новий – максимально відпустіть бретелі, ви їх відрегулюєте потім, перший і єдиний раз. Якщо в ліфчику бретелі доводиться підтягувати/витягувати постійно, значить, це не ваш розмір – пояс більш довгий, ніж потрібно, тому бюстгальтер не забезпечує потрібної підтримки і вам доводиться компенсувати це за допомогою бретелей.
2. Надягаємо.
Трохи нахиліться вперед і застебніть пояс бюстгальтера на спині. Якщо вам складно це зробити, застебніть його спереду, а потім перемістіть застібку на спину. Але будьте обережні - пояс потрібного розміру щільно сидить на тілі, тому переміщайте бюстгальтер не поспішаючи, особливо, якщо у вас є родимки.
3. Застібаємо правильно.
Застібати слід останній (близький до краю) ряд гачків. Якщо при цьому білизна вільно крутиться навколо тіла, а не еластично облягає – виберіть модель з меншим об'ємом пояса. Другий і третій ряд гачків виконують, здебільшого, «аварійну» функцію, і якщо ви перейшли до них, отже, настав час шукати новий бюстгальтер, тому що пояс старого розтягнувся і не справляється зі своїм завданням.
4. Визначаємо довжину бретелі.
Надіньте бретелі і відрегулюйте їх довжину. Увага: бретель не повинна вдавливаться в плече, а тільки прилягати, забезпечуючи комфортну посадку білизни. Ви повинні мати можливість запустити під лямочку пальці і «посадити» на потрібне місце.
5. Перевіряємо положення пояса.
Перевірте положення пояса – його лінія повинна бути строго паралельна підлозі. Якщо він задирається вгору – вибрати бюстгальтер з меншим обсягом. Пам'ятайте, саме пояс забезпечує до 90% підтримки грудей.
6. «Вкладаємо» груди.
Поправте груди всередині чашки. Для цього однією долонею притримайте підстава чашки (там, де зазвичай вшиті кісточки), а другий розправте груди всередині. Увага: цю процедуру варто проводити, навіть якщо груди у вас невеликого розміру. У результаті центральна точка грудей повинні бути розташована в центрі чашечки.
7. Перевіряємо обсяг чашки.
Знову нахиліться вперед, злегка поверніться вправо-вліво. Це потрібно, щоб перевірити, наскільки підходить вам обсяг чашки. У положенні стоячи груди не завжди повністю заповнює чашку, ви, думаючи, що помилилися з розміром, берете модель з меншою чашкою, а потім в процесі шкарпетки отримуєте подвійну груди» - рельєф над чашками бюстгальтера, видимий навіть під одягом.
8. Тестуємо положення кісточок.
Перевірте положення кісточок. Для цього ще раз покладіть долоні біля основи чашки і переконайтеся, що кісточки не прилягають до м'яких тканин, а до грудної клітки. Якщо справа йде інакше – попросіть консультанта більший розмір. Іноді, кісточки заважають і тиснуть, навіть, незважаючи на правильно підібраний розмір. В цьому випадку слід протестувати інші моделі (інший крій) бюстгальтерів, наприклад, з більш грунтовної перемичкою між чашечками,
9. Вибираємо тип чашечки.
Розправте верх чашки, переконайтеся, що він не настовбурчується. Якщо це так – спробуйте бюстгальтер з еластичним верхи чашки (мереживо, м'який трикотаж) – такий варіант забезпечує м'яке облягання. Особливо це важливо, якщо розмір лівої та правої грудей у вас помітно різниться, або груди нерівномірна по повноті, наприклад, «худий» верх, «повний» низ.
10. Перевіряємо посадку бюстгальтера в одязі.
Надіньте облягаючий футболку і подивіться, як ви виглядаєте. Це не необхідний, але бажаний крок, особливо, якщо ви вибираєте бюстгальтер на кожен день, а не для романтичного вечора. Повсякденне білизна не повинно занадто проглядати під одягом – краще відмовитися від фактурних мережив і великої вишивки, віддавши перевагу гладкою чашці і тонкого мережива. До того ж, одягаючи футболку, ви зможете краще оцінити силует, який формується завдяки білизні, помітити рельєфи і складки, які були невидны в оголеному вигляді.
ВІДЕООГЛЯД: Як ПРАВИЛЬНО надягати бюстгальтер
Тема правильного вибору бюстгальтера, або бра-фиттинг – дуже широка, і в цій статті ми розкрили лише частину «секретів». Але ще раз хочеться підкреслити, що правильно вибране білизна ніколи не заподіює дискомфорту. Якщо вам тисне, тисне або навпаки, ваша груди «живе окремим життям - значить, ви вибрали не той розмір.
Так, нам часто складно припустити думку про те, що той розмір, який ми носили все життя, раптом виявився неправильним, але краще провести в примірювальній на півгодини довше, приміряти моделі, запропоновані професійним консультантом, ніж потім кожен день відчувати дискомфорт.