передзвонити

кошик

  • RU
  • UA
  • Як продовжити життя вашого нижньої білизни

    Для того, щоб улюблений комплект спідньої білизни завжди виглядав як новий і прослужив якомога довше, потрібно правильно доглядати за ним. Сьогодні ми розглянемо з Вами правила по догляду за нижньою білизною.


    Як правильно прати білизну?

    Стандартні рекомендації по догляду за білизною Ви зможете знайти на бирці, яка знаходиться на внутрішній стороні білизни. Менеджери компанії подбали про те, що б жінки купили їх продукт знали, в якому режимі прати, прасувати і сушити білизна враховуючи особливості матеріалу, з якого виготовлений бюстгальтер або труси.

    Найчастіше виробник радить ручне прання. Чому? Структура кісточок чашечки може не витримати машинне прання, випасти і зіпсувати не тільки білизна, але і барабан машинки. Так само машинне прання псує чашки з формованою піни, роблячи їх менш тонкими, і втратили свою первісну форму. Що стосується застібок, то вони у свою чергу можуть пошкодити мережива під час прання.

    Якщо ви все ж таки віддаєте перевагу машинне прання то пам'ятайте, що прати нижня білизна потрібно при делікатному режимі, який виконує процес прання без агресивних маніпуляцій. NataModa радить в процесі прання використовувати рідкий засіб для дитячого білизни, так як до засобів для дитячих речей пред'являються більш високі вимоги і використовується по мінімуму речовин, що викликають алергію або впливають на розпад компонентів білизни.

    Ще одним фактором, що впливає на зовнішній вигляд вашого білизни є відбілювач. Бажано звести до мінімуму або взагалі виключити у пранні нижньої білизни які-небудь відбілюючі засоби. Так як вони вбивають еластан, який знаходитися в тканини білизни – і Ваш улюблений бюстгальтер з часом перетворитися в обвислі, розтягнуту ганчірочку. 

    Необхідно також врахувати кількість доданого порошку і температуру води. Якщо Ви думаєте, що велика кількість порошку посприяє кращому увазі білизни. Ви глибоко помиляєтеся! Надлишок миючого засобу знижує ефективність прання. Порошок має властивість погано розчинятися при цьому залишаючи білі сліди на тканини – Вам цей ефект не потрібен! 

    Температура при машинному пранні не повинна досягати 30 градусів. Для ручного прання достатньо буде комфортної температури води для Ваших рук – як правило, це 25 – 30 градусів. Дотримуючись даної температури Ви збережете еластичність тканини.

    Нижня білизна перемо окремо від решти білизни. В процесі машинного прання джинси можуть нагородити наше білизна синюватим відтінком, і «прибити» своєю вагою формовані чашки нашого бюстгальтера. Крім цього разом випрану білизну може втратити колір або злиняти. Комплект нижньої білизни – не тільки дорога річ, але ще і дуже ніжна. Тому не варто піддавати ризику, то що вимагає делікатного догляду за собою.


    Як сушити білизну?

     Сушити білизну необхідно природним чином, не піддаючи його машинної сушки і не вішаючи на гарячу батарею. Як ми вже говорили – еластан річ тендітна і не терпить високих температур. Розвісьте ваш комплект на білизняний мотузці або сушарці, що б повітря зміг підступати до нього з усіх боків забезпечивши рівномірне висихання. Якщо Ви живете за межами міста і у Вас є можливість висушити білизну на вулиці, не втрачайте такої можливості.




    Як правильно гладити білизну?

    Трусики, як частину білизни стикається з делікатними частинами тіла обов'язково потребують прасування! Є виняток серед мереживного білизни до складу якого не входить еластомер, без прасування виглядати наряд на тілі буде неакуратно і не охайно. Таке білизна потрібно гладити, але мінімально режимі, що б не спалити тканина.

    Якщо ж Ви не хочете витрачати час на прасування, то можете придбати нижня білизна з матеріалів які не мнуться. Приміром поліамід – тканина поєднує в собі міцність і дихаючі властивості. Білизна з цього матеріалу не мнеться, не вицвітає, не сідати після прання.

    Як зберігати білизну?



     Як такого правила не існує. Однак є поради, дотримуючись яких Ви тільки поліпшите стан свого білизни:

    •    Ліфчик з щільними чашечками і поролоном рекомендується складати всілякими способами, а зберігати на вішалці або ж в розкладеному вигляді облокачивая їх один на одного. Якщо складати бюстгальтер навпіл, то деформується одна з чашок і Вам доведеться постійно її вирівнювати, що знизить показник міцності матеріалу і його зовнішній вигляд;

    •    Бюстгальтери з чашечками необхідно зберігати «чашка в чашечці» у відведеній клітинці. На даний момент існує дуже багато органайзерів які вміщують в себе не тільки бюстгальтери, але трусики;

    •    Використовуйте роздільники для нижньої білизни. З їх допомогою Ви з легкістю зможете розділити комплекти по кольорам або особливих випадках;

    •    Труси необхідно зберігати в розгорнутому вигляді;

    •    В ящик з білизною можна додати ароматичні мішечки.

    І наостанок розшифруємо Вам всі доступні значки, які виробники ставлять на ярликах нижньої білизни. Знаючи, що рекомендує або не рекомендує виробник – допоможе Вам зрозуміти, як краще доглядати за нижньою білизною.



     
    Застосовуючи всі поради і рекомендації Ви зможете правильно доглядати і носити улюблений комплект нижньої білизни як можна довше!


    Відгуків: 0 / Написати відгук



    Написати відгук

    Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
        Погано           Добре